PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

 

Oferujemy państwu przedłużanie i zagęszczanie włosów wszystkimi metodami.

W swojej ofercie polecamy:

- włosy naturalne, syntetyczne

- dredy, warkoczyki

- oddzielne kolorowe pasma

- pasma z biżuterią Svarowskiego

 Ściśle współpracujemy z firmą  RACOON.

 

JAK DODAĆ NATURALNEGO PIĘKNA TWOIM WŁOSOM?

     Racoon proponuje Ci zabieg przedłużania i zagęszczania. Do twoich włosów, w sposób niewidoczny, dołączone są za pomocą unikalnego materiału, włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważą niezwykłą zmianę ale tylko Ty i twój fryzjer będziecie znać jej powód. Będziesz miała więcej miękkich, puszystych włosów. Fryzura nabierze gęstości oraz objętości i stanie się twoim prawdziwym atutem. Efekt będzie całkowicie naturalny. Z naszej metody skorzystało wiele filmowych gwiazd. Teraz się możesz poczuć tak jak one.

NA CZYM POLEGA METODA RACOON?

     Metoda Racoon jest całkowicie nieszkodliwa dla twoich włosów. Po przedłużeniu będą one równie mocne a pielęgnacja nie sprawi Ci żadnych trudności. Możesz je myć, szczotkować, modelować, podpinać, zakręcać na wałki, używać prostownicy i karbownicy. Łączenia pozostaną niewidoczne - to będą Twoje włosy! Włosy Racoon są miękkie, delikatne, dobrze się układają. Twój stylista bez trud dobierze Ci odpowiedni odcień, strukturę i typ włosów.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT PIĘKNYCH WŁOSÓW?

     Minimum 3-4 miesiące. Zależy od tempa wzrostu Twoich własnych włosów. Gdy pojawi się „odrost" możliwe jest zdjęcie pasemek. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje uszkadzania ani skracania Twoich włosów.

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE

     Pracujemy przy użyciu naturalnych włosów słowiańskich, które wyróżniają się niezwykłą miękkością, lekkością i świetnie się układają. Włosy słowiańskie pozwalają na stosowanie zabiegów chemicznych, takich jak: farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru. Teraz możesz wybierać z palety wielu kolorów stuprocentowo naturalnych włosów słowiańskich. Są to włosy najwyższej jakości trudne do zdobycia, co wpływa na ich cenę.

WŁOSY EUROPEJSKIE

     Są to włosy bardzo wysokiej jakości, gładkie i lśniące o delikatnej lekko falującej strukturze. Jasne; barwy uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu ostrożnego procesu koloryzacji. Nie polecamy stosowania zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała, pasemka. Możliwa jest tylko tonizacja koloru. Włosy dostępne w palecie 26 kolorów.

WŁOSY STANDARD

     Dysponujemy również wysokiej jakości włosami azjatyckimi, które po zastosowaniu oryginalnych kosmetyków Racoon zadowolą wysokie wymagania Państwa. Włosy standard są dużo tańszą alternatywą dla włosów słowiańskich. W procesie przygotowania włosy te są pozbawiane łuski i nadawany jest im odpowiedni kolor i struktura. Na ich pielęgnację trzeba przeznaczyć więcej czasu, a efekt końcowy jest równie doskonały jak przy użyciu włosów słowiańskich.

 

gallery/1920311_615041748606348_6712458293758283682_n(1)